Ismét vendégül látott egy magyar csoportot a Transzeurópai Divízióhoz tartozó Newbold College február 25–28. között. Intenzív néhány nap volt, hiszen a résztvevők betekintést nyerhettek a tanulmányi programokba, részt vehettek órákon és közösségi programokon, a jelenleg tanulmányaikat végző társaikkal.
Sok hasznos információt kaptak a tanulmányi lehetőségeket illetően, és belekóstolhattak az oktatási intézmény hangulatába. Természetesen a londoni látogatás és egy-két környékbeli látnivaló felkeresése sem maradt el.
A látogatási program résztvevőinek és a jelenleg Newboldon tanuló magyar diákoknak ezek tetszenek legjobban Newboldon:
- a természet,
- a közösség,
- a jó társaság,
- a teológia,
- a fejlődés lehetősége,
- a közvetlenség,
- a lelki beszélgetések,
- a nemzetközi sokszínűség.
Köszönjük a látogatás lehetőségét a marketinges munkacsoportnak!
Ha te is szeretnél Newboldon tanulni és előtte szeretnél ellátogatni oda, akkor itt jelezheted, a következő lehetőség alkalmával keresni fogunk! Katt a linkre, vagy olvasd be a QR-kódot!
kp

