Regionális ifjúsági nap Gyulán
Újra a Gyulai Gyülekezet adott helyet annak az alkalomnak, amelyre Békés és Csongrád megyéből jöttek fiatalok március 2-án. A szombatiskola, a délelőtti és a délutáni alkalmak üzenete által Palotás Kristóf és Osvald László vezetésével Isten arra hívta fel a figyelmünket, hogy legyünk azok az emberek, akik pozitív nyomot hagynak maguk mögött, a körülöttük élő emberek életében. Ne legyünk áldozatai a minket körülvevő világ feje tetejére állított értékrendjének, hanem legyen bátorságunk életünk legjobb verzióját élni!
A jó idő, a fiatalok szolgálata, a jó beszélgetések, az éneklés, a kedves fogadtatás, a lelki üzenet, a finom ételek, az esti sport mind hozzájárult Isten közelségének a megtapasztalásához. Köszönjük!
k.p.







![Gyermekek egy csoportja kutatási és írási tevékenységben vesz részt az I Will Go Kids program során Saguntóban, Valenciában (Spanyolország), március 20-án. [Fotó: I Will Go Nemzetközi Missziókonferencia]](https://adventista.hu/wp-content/uploads/2026/04/01-80x80.jpg)


